NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TRABZON ŞUBESİNİN `ÜYEMİZE YAPILAN SALDIRIYI KINAMA` KONULU BASIN AÇIKLAMASI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

17 HAZİRAN 2019, PAZARTESİ   

45

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TRABZON ŞUBESİNİN `ÜYEMİZE YAPILAN SALDIRIYI KINAMA` KONULU BASIN AÇIKLAMASI

    Yayına Giriş Tarihi: 01.08.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 09.10.2018 09:53:24  Yayınlayan Birim: TRABZON ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 01.08.2018 14:45:33

İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI TRABZON ŞUBESİ`NDEN

ÜYEMİZE YAPILAN SALDIRIYI KINAMA

 

         30 Temmuz 2018 tarihinde Trabzon Ortahisar Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü`nde yapı ruhsat memuru olarak görev yapan üyemiz Murat Karakaş`a yapılan sözlü ve fiziki saldırıyı kınıyor, üyemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bundan sonraki süreçte üyemizin ihtiyaç duyacağı her noktada yanında olacağımızı kamuoyu ile paylaşıyoruz.

         İnsanların devletten alacağı hizmetleri yerine getirmek sureti ile ülkemize hizmet eden "Kamu Görevlileri", her işi kendi istedikleri şekilde çözülmeyenin suçlayıp saldıracağı günah keçileri değildir. Yasal mevzuat çerçevesinde görevlerini yapan kamu çalışanı üyelerimiz, aynı zamanda hepimizin hayatını kolaylaştırmak adına hizmet üreten vatandaşlarımızdır. Unutulmamalıdır ki, hizmet alan ve hizmet verenin ortaya çıkardığı sonuç birlikte anlamlıdır. Son günlerde sağlık ve diğer alanlarda da sıklıkla rastlanılan, kamu görevi yapan insanlara uygulanan şiddetin, bu kez kentimizde bir üyemize yapılmış olması, huzurun, kardeşliğin, birlik ve beraberliğimizin simgesi kentimiz adına bizi daha da üzmüştür.

         Kabul edilemez bu olay karşısında İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi olarak üyemize her türlü hukuki ve manevi desteği vereceğimizin ve olayın takipçisi olacağımızın bilgisini duyarlı kamuoyunun dikkatine sunarız.

         Saygılarımızla.

 

 

         İnşaat Mühendisleri Odası

         Trabzon Şube Yönetim Kurulu     


Okunma Sayısı: 85

Trabzon Şube Kaynaklı Basın Açıklamaları »
Tüm Basın Açıklamaları »

Sayfayı Yazdır