NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İMO MOTİVASYON VE KURUM İÇİ EĞİTİMİ ANTALYA’DA DÜZENLENDİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 AĞUSTOS 2019, PERŞEMBE   

31

İMO MOTİVASYON VE KURUM İÇİ EĞİTİMİ ANTALYA’DA DÜZENLENDİ

    Yayına Giriş Tarihi: 08.02.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 08.02.2019 15:35:45  Yayınlayan Birim: TRABZON ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 08.02.2019 15:34:39

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından kurumsal yapıyı geliştirmek, hizmet anlayışını daha sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için düzenlenen motivasyon ve kurum içi eğitim, 5-6-7 Şubat 2019 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi.

İMO MOTİVASYON VE KURUM İÇİ EĞİTİMİ ANTALYA`DA DÜZENLENDİ

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası tarafından kurumsal yapıyı geliştirmek, hizmet anlayışını daha sağlıklı bir yapıya kavuşturmak için düzenlenen motivasyon ve kurum içi eğitim, 5-6-7 Şubat 2019 tarihlerinde Antalya`da gerçekleştirildi.

Toplantının açılış konuşmasını İMO Başkanı Cemal Gökçe yaptı. Gökçe`nin açılış konuşmasının ardından sunumlara geçildi.

Toplantının ilk sunumunu Motivasyon, Kurum Kültürü, İletişim Eğitimi başlığıyla Akdeniz Üniversitesi`nden Dr. Mert Batu yaptı. Ardından Yönetim Kurulu Üyesi Cem Oğuz Meslek İçi Eğitim konu başlığında bir sunum gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Erkul`un Başkanlığını yürüttüğü 1. oturumda; Mali Müşavir Ersin Buran Bütçe Uygulamaları – Mali Konular (I. Bölüm), Ankara Şube Sayman Üyesi Okan Çağrı Bozkurt Bütçe Uygulamaları – Mali Konular (II. Bölüm), Adana Şube Sayman Üyesi Duygu Argunşah Personel İşlemleri konu başlıklı sunumlarını yaptı.

Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Kaya`nın başkanlığını yürüttüğü 2. oturumda; İstanbul Şube Sekreteri Rezan Bulut İdari İşlemler, İstanbul Şube Sekreter Yardımcısı Hasan Ünal Teknik Bilimsel ve Mesleki Etkinlikler, İzmir Şube Sekreteri Eylem Ulutaş Kurul Komisyonlar konu başlıklı sunum gerçekleştirdiler.

Yönetim Kurulu Üyesi Cem Oğuz`un başkanlığını yürüttüğü 3. ve son oturumda; İstanbul Şube Sekreteri Rezan Bulut Üye İşlemleri, İzmir Şube Sekreteri Eylem Ulutaş İMOP kullanımı, Genel Sekreter Yardımcısı Ceylan Özkul Öğrenci Üye İşlemleri, Genel Sekreter Yardımcısı Serap Dedeoğlu SİM, İTB, ve LPG İşlemleri, İstanbul Şube Sekreter Yardımcısı Funda Kılınç Suvakçı Yayınlar konu başlıklı sunumlarını yaptılar.

İMO Başkanı Cemal Gökçe`nin yaptığı kapanış konuşması ile motivasyon ve kurum içi eğitimi tamamlandı.

Toplantıya İMO Başkanı Cemal Gökçe, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Kaya ve Cem Oğuz, Denetleme Kurulu Başkanı Kemal Şeyhmus Karahan, Genel Sekreter Yardımcıları Bahaettin Sarı, Serap Dedeoğlu, Dilek Bekiroğlu, Ceylan Özkul, Şube Sayman Üyeleri ve şube çalışanları katıldı.


Okunma Sayısı: 27

Trabzon Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır