NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ INTERNATİONAL CİVİL ENGİNEERİNG AND ARCHİTECTURAL CONFERENCE (ICEARC’19), 17-20 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE PROF. DR. OSMAN TURAN KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEKTİR. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

22 AĞUSTOS 2019, PERŞEMBE   

18

INTERNATİONAL CİVİL ENGİNEERİNG AND ARCHİTECTURAL CONFERENCE (ICEARC’19), 17-20 NİSAN 2019 TARİHLERİ ARASINDA KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EV SAHİPLİĞİNDE PROF. DR. OSMAN TURAN KONGRE VE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENECEKTİR.

    Yayına Giriş Tarihi: 16.04.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 16.04.2019 14:46:21  Yayınlayan Birim: TRABZON ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.04.2019 14:46:16

 

International Civil Engineering and Architectural Conference (ICEARC`19), 17-20 Nisan 2019 tarihleri arasında Karadeniz Teknik Üniversitesi ev sahipliğinde Prof. Dr. Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi`nde düzenlenecektir.

ICEARC`19, dünyanın dört bir yanında üniversite ve teknoloji merkezlerinde İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık alanlarında çalışan bilim insanları, akademisyenler, araştırmacılar ve öğrenciler ile kamu ve özel sektördeki mühendis ve mimarların bir araya gelmesini sağlayacak akademik bir platform olarak hem alanda yürütülen güncel araştırma sonuçlarının paylaşılması, hem de katılımcıların yeni fikirleri ve uygulama deneyimlerini yüz yüze görüşmeleri, iş veya araştırma ilişkileri kurmaları ve gelecekteki işbirliği için küresel ortaklar bulmalarına fırsatlar sunmaktadır.

ICEARC`19, dünyanın farklı ülkelerinden gelecek katılımcıların alanlarında yaptıkları araştırma çalışmalarını sunmalarına ek olarak özellikle kamu ve özel sektördeki uygulamacılar için düzenlenecek Workshoplarla pratiğe yönelik bilgi ve deneyimlerin katılımcılara aktarılmasını sağlayacaktır.

İki yılda bir düzenlenmesi planlan ICEARC`19, uluslararası saygınlığı olan bir bilimsel toplantı olma özelliği kazanmak istemektedir. Bu sayede hem bilimsel anlamda hem de sosyal anlamda Ülkemizin tanıtımına da katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

 


Okunma Sayısı: 114

Trabzon Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır