İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

27 ŞUBAT 2021, CUMARTESİ   

27

GÜNEBAKIŞ GAZETESİ `AYDIN, YENİDEN İMO BAŞKANI`

    Yayına Giriş Tarihi: 25.02.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 25.02.2020 10:47:45  Yayınlayan Birim: TRABZON ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 25.02.2020 10:47:18

İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon şubesi, 15. Olağan Genel Kongresini dün gerçekleştirdi. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Muzaffer Aydın, güven tazeledi. İnşaat Mühendisleri Odası, 15. Olağan Genel Kongresini dün tek listeyle yaparak Aydın’a yeniden başkanlık görevini verdi.

İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon şubesi, 15. Olağan Genel Kongresini dün gerçekleştirdi. İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Muzaffer Aydın, güven tazeledi.

İnşaat Mühendisleri Odası, 15. Olağan Genel Kongresini dün tek listeyle yaparak Aydın`a yeniden başkanlık görevini verdi. Yeni dönemde kurulda inşaat sektörünün en önemli sorunlarının başını çeken işsizliğe vurgu yapılarak bu sorunun giderilmesi için çabalayacaklarını dile getiren Aydın, "Kongre öncesinde genel kurul yaptık. Çok güzel oldu. Katılım da iyiydi. Katılan bütün arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Genel kurullar yeni dönemi planlamak için çok önemli. Burada genel kurula katılıp görüşlerini söyleyen arkadaşların görüşleri bizim için çok kıymetli. Bu görüşleri dikkate alarak önümüzdeki çalışma programını yapacağız.Üyelerimize de duyuracağız.

Sektörümüzün en çok üzerinde durduğu konu maalesef işsizlik. Bugün içinde bulunduğumuz ekonomik durumlardan dolayı meslektaşlarımızın büyük bir çoğunluğu iş aradığı için işsizlik halen birinci problemimiz olarak gözüküyor." şeklinde açıklama yaptı.


Okunma Sayısı: 84

Trabzon Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.