İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 MART 2021, PAZARTESİ   

28

HALKBANK’TAN ÜYELERİMİZE DESTEK KREDİSİ OLUŞTURULDU

    Yayına Giriş Tarihi: 05.06.2020 00:00   Güncellenme Zamanı: 05.06.2020 15:01:08  Yayınlayan Birim: TRABZON ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 05.06.2020 15:00:08

TMMOB İnşaat Mühendisleri Odasına kayıtlı üyelerimiz, Türkiye Halk Bankası A.Ş.’ye ilk 6 ay faiz ödemesiz, 36 ay vade ile azami 25 bin lira nakit kredi için başvurabilecek.

HALKBANK`TAN ÜYELERİMİZE DESTEK KREDİSİ OLUŞTURULDU

Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından, İnşaat Mühendisleri Odası üyelerine yönelik, Koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında, ihtiyaç duydukları kredilere ulaşmakta zorluk çeken küçük işletmeler ile Oda`ya kayıtlı bulunan şahıs firmalarının desteklenmesi amacıyla, "İşe Devam Küçük İşletme Can Suyu Destek Kredisi" oluşturuldu.

Küresel salgın dolayısı ile faaliyetlerini sürdürmekte güçlük çeken, ekonomik açıdan sıkıntılar yaşayan İMO üyelerine yönelik oluşturulan destek kredisi ile; yıllık yüzde 7,5 faiz oranı ve ilk 6 ay anapara ve faiz ödemesiz, toplam 36 ay vade ile azami 25 bin lira nakit kredi alınabilecek.

Şahıs şirketleri, yıllık cirosu 3.000.000 TL`yi aşmayan işletmeler; kredi başvurularını aşağıdaki linkte yer alan formu doldurarak yapacaktır.

https://www.halkbank.com.tr/21647-ise_devam_destegi___kucuk_isletme_can_suyu_kredisi  

Başvurunun alındığına dair banka tarafından cep telefonlarına gelecek SMS ile yapılacak doğrulamanın ardından, Halk Bankası şubelerinden kobi müşteri ilişkileri yetkilileri, kredi sürecine ilişkin başvuru sahipleriyle iletişime geçecek, kredi başvurusu olumlu sonuçlanan üyelerimiz banka şubelerine davet edilecektir.  

Yıllık cirosu 3.000.000 TL`yi aşan veya şahıs işletmesi olarak faaliyet göstermeyen oda üyeleri de Halkbank`ın diğer kredi ürün ve hizmetleri link üzerinden inceleyebilirler.

https://www.halkbankkobi.com.tr/ 

Kredi başvurularında ayrıca, güncel İMO üyelik belgesi talep edilecektir.

Bilgilerinizi önemle rica ederiz.

TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI

YÖNETİM KURULU 


Okunma Sayısı: 53

Trabzon Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.