TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ 14. DÖNEM ULAŞIM KOMİSYONU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

01 NİSAN 2020, ÇARŞAMBA   

27

14. DÖNEM ULAŞIM KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

ONUR DORUK

e-Posta:

MUSTAFA ÜÇOK

e-Posta:

MUHAMMET VEFA AKPINAR

e-Posta:

1970 yılında Erzurum Pasinler ilçesinde doğdu. 1992 Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 5.cilikle mezun oldu ve aynı yıl Ulaştırma kürsüsünde asistant olarak göreve başladı. 1992 Milli Eğitim Bakanlığı Yurtdışı sınavını kazanarak Amerika Birleşik Devletlerinde University of Wisconsin-Madison`da mastır ve Kansas State Üniverstesinde doktorasını tamamladı. Kansas State Üniversitesinde assistant olarak çalıştı. Professional engineering, P.E., sınavını kazanarak Yetkin mühendislik ünvanını aldı. Texas eyaleti Houston şehrinde GTİ firmasında P.E. olarak çalıştı. 2004-2005 yıllarında Kansas State Üniversitesinde visiting professor olarak çalışmıştır. 2006 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesinde öğretim üyesi olarak çalışmaya başladı. Çalışma konuları Ulaştırma ve özellikle beton yollar üzerinedir. Farklı TÜBİTAK, BAP ve özel şirketlerde proje yürütücüsü olarak olarak görev yapmıştır. 2009 yılında Türkiyede ilk defa büyük ölçekli Hızlandırılmış Yol Test sistemini KTÜ`de kurmuştur (TÜBİTAK, KTÜ, TCK desteğiyle). KTÜ-Ulaştırma Lab. Başkanı olup lisans, yüksek lisans, ve doktora seviyelerinde Ulaştırma konularında İngilizce dersler vermektedir. Avrupa Lefke Üniversitesinde İngilizce dersler vermiştir. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

ATAKAN AKSOY

e-Posta:

ŞEREF ORUÇ

e-Posta:

1970 yılında Bayburt`ta doğdu. 1994 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

SULTAN VARLIK ÇELİK

e-Posta:

NAZLI GÜL ARAZ

e-Posta:

1993 yılında Trabzon`da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2015 yılında mezun oldu. 2015-2016 yılları arasında Denge-Demir Yapı Denetim`de Kontrol Elemanı olarak görev yaptı. Ardından 2016 yılında Aytekin İnşaat Şirketinde İnşaat Mühendisi olrak işe başladı ve hala devam etmektedir. Yine aynı yılda Karadeniz Teknik Üniversitesi`nde yüksek lisans ve Of Fakültesi Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümü lisans eğitimlerine başladı ve hala devam etmektedir.

TAHA KADIOĞLU

e-Posta:

MEHMET TEVFİK SEFEROĞLU

e-Posta:

FAZIL ÇELİK

e-Posta:

1949 tarihinde Trabzon ili Maçka ilçesinde doğdu. 1972 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

OSMAN EROL SAĞIR

e-Posta:

1989 yılında ODTÜ İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından 3,5 yıl boyunca Trabzon içme suyu inşaatında çalıştıktan sonra 1992 yılında Trabzon Belediyesinde göreve başlamıştır. Sırasıyla Su İşleri Müdür Yardımcılığı, Fen İşleri Müdürlüğü, Yapı İşleri Müdürlüğü, Hal Müdürlüğü gibi görevlerde bulundu. 2004 yılında Japonya`da Atık su Artırma Teknikleri eğitimi (5 Ay) gören Sağır, 2009-2010 yılları arasında ise Belediyeler Birliği bünyesinde kent içi ulaşımı konu alan uluslararası projede görev alarak projenin Almanya ayağında da çeşitli temaslarda bulunmuştur. Sağır evli ve altı çocuk babasıdır.

EROL İSKENDER

e-Posta:

MEHMET TEVFİK SEFEROĞLU

e-Posta:

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.