NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ TRABZON ŞUBE DELEGELERİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

20 OCAK 2020, PAZARTESİ   

14

TRABZON ŞUBE DELEGELERİ

14. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

İBRAHİM USTA

e-Posta:

1966 yılında Trabzon ili Arsin ilçesinde doğdu. 1991 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik hizmeti vermektedir.

 
 

ÖMER FARUK KÖSEOĞLU

e-Posta:

1963 yılında Trabzon ili Akçaabat ilçesinde doğdu. 1989 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.

 
 

ŞENOL ADANUR

e-Posta:

1973 yılında Trabzon ili Yomra ilçesinde doğdu. 1994 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

ARSLAN DİLAVER

e-Posta:

1965 yılında Trabzon ili Sürmene ilçesinde doğdu. 1990 yılında KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında müteahhitlik ve proje hizmetleri vermektedir. Evli ve üç çocuk babasıdır.

 
 

TUĞÇE ANILAN

e-Posta:

1983 yılında Samsun`da doğdu. KTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden 2006 yılında mezun oldu. Aynı bölümde 2008 yılında yüksek lisans programını, 2014 yılında ise doktora programını tamamladı. İMO Trabzon 11. ve 12. Dönem yönetim kurulu yedek üyeliği, İMO 44. Dönem Kıyı ve Deniz Mühendisliği Kurulu üyeliği görevlerini yürüttü. KTÜ İnşaat Mühendisliği Hidrolik anabilim dalında Yardımcı Doçent olarak görev yapmaktadır. Evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 
 

SALİM GÖKHAN BOZALİOĞLU

e-Posta:

 
 

MURAT YAZICI

e-Posta:

 
 

MUSTAFA YAYLALI

e-Posta:

1974 yılında Erzurum`da doğdu. 1984 yılında Trabzon Fatih İlkokulu`ndan, 1991 yılında Trabzon (Kanuni) Anadolu Lisesi`nden, 1996 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1998 yılında TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi Yönetim Kurulu üyeliğine, 2006 yılında Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyeliğine, 2010 yılında Şube Başkanlığına seçilmiştir. Halen bu görevine devam etmektedir. 2004 - 2013 yılları arasında Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyeliği yapmıştır. 2010 yılında TMMOB Trabzon İl Koordinasyon Kurulu Sekreterliğine seçilmiştir. 2010 yılında Trabzon Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeliğine, 2012 yılında Trabzon Kent Konseyi Başkanlığına seçilmiştir. 1978 yılında kurulan, İnşaat ve Prefabrik Yapı sektöründe faaliyet gösteren aile şirketinin 1994 yılından beri ortaklık ve müdürlüğünü sürdürmektedir. Trabzon Arsinspor ve Trabzon İdmanocağı Spor Kulüplerinde yöneticilik yaptı. Trabzon Anadolu ve Kanuni Anadolu Liseliler Derneğinin kurucularındandır. İyi derecede İngilizce, Orta derecede Almanca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

 
 

TURGAY GÜNGÖR

e-Posta:

 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ERDOĞAN BEDER

e-Posta:

 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

BURHAN CAHİT ERDEM

e-Posta:

 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

ERGİN AYDIN

e-Posta:

 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

MUSTAFA DURMUŞ

e-Posta:

 
 

ALİ HAYDAR GEDİKLİ

e-Posta:

 
 

Bu Üyeye ait
FOTOĞRAF dosyası bulunamadı!

NEVZAT KAMİLOĞLU

e-Posta:

 
 

MUHAMMED KALKIŞIM

e-Posta:

1988 yılında Trabzon` da doğdu. İlkokul öğrenimini 2002 yılında Akçaabat Abdullah Fazıl Ağanoğlu İlköğretim Okulunda, lise öğrenimini 2005 yılında Trabzon Yunus Emre Lisesinde tamamladı. 2011 yılında K.T.Ü Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Kendi firmasında inşaat-taahhüt, proje, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

 

Sayfayı Yazdır